Sportovní aktivity

Špindlerův Mlýn nabízí po celý rok široké možnosti pro příznivce sportovních a turistických aktivit. Své si najdou jak příznivci pěších tůr, lyžování, ale i cykloturistiky a adrenalinových sportů.

V zimní sezóně Špindlerův Mlýn disponuje středisky s 10 vleky a 4 lanovými drahami. Celkem Vám Špindlerův Mlýn nabízí 25km sjezdových tratí s večerním lyžováním a umělým zasněžováním. Příznivci běžeckého lyžování potěší 75km upravených tratí. Přímo u pensionu se nachází snowtubing a vlek pro začátečníky s lyžařskou školou. V blízkosti zastávka ski-bus.

Navštivte oblíbenou sáňkařskou dráhu, bobovku a snowtubing. Vás i Vaše děti naučí lyžovat profesionální instruktoři lyžařských škol. Odpočinek můžete strávit v aquaparku s 25-ti metrovým krytým bazénem, tobogánem, výřivkami a saunou, který se nachází v těsném sousedství našeho pensionu.

Poznejte krásu Krkonoš. Na kole či pěšky se vydejte v letních měsících po okolí Špindlerova Mlýnu, navštivte nejvyšsí vrchol České republiky - Sněžku. Vydejte se na výlet do Harrachova, navštivte Zoologickou zahradu ve Dvoře Králové či zámek Kuks. Zažijte dobrodružné aktivity při bungeerunning, paintball, přemostění přehrady, na lanovém parku a obří houpačce.

Ubytování
v pensionu

Komfortní ubytování je zajištěno v pěti apartmánech.

  • jeden 2 lůžkový apartmán,
  • dva 4-5 lůžkové apartmány 
  • dva 6 lůžkové apartmány

Apartmány mají plně vybavené kuchyně, vlastní sociální zařízení, televize se satelitním programen. Pension ma své vlastní parkoviště přímo před domem a nebo je k dispozici garážové stání.

[ více informací ]

Facebook
CZDEEN